PROCEDURY:

ZAŘÍZENÍ:

PARTNEŘI:

Hydromásážní boxy a panely

Další alternativou, která se nám v oblasti hydromasáže nabízí, jsou hydromasážní boxy, popřípadě panely. Jsou složeny z pevných stěn, sprchové zástěny a sprchové vaničky jako kompletní moduly připravené k instalaci do koupelny, kde se pouze připojí na přívod vody a odvod odpadu. K takovému řešení se sahá především v situacích, kdy ke stávajícím stěnám z různých důvodů není možné nainstalovat běžné sprchové kouty.

Hydromasážní boxy

Moderní typy hydromasážních boxů se kromě klasických hydromasážních trysků, vnitřní police s věšákem na ručníky a praktického ergonomického sedátka mohou pochlubit bohatou výbavou různých funkcí, např. světla, radia či termostatickou baterií. Lze je použít i k vytvoření parní lázně, kterou dále můžeme zkombinovat s aromoterapií.

Hydromasážní panely

Stejně tak si své místo v českých koupelnách nachází sprchové masážní panely. K jejích hlavním funkcím patří horní sprcha, ručně výškově nastavitelná sprcha, masážní boční trysky a vodopád. Jejich ovládání je prováděno mechanicky nebo digitálně. Sprchové panely jsou obvykle zasazují do rohu, nebo na stěnu, ale na trhu existují i varianty upravené ke konkrétním typům van.

Srovnání

Výhodou hydromasážních panelů oproti boxům je jejich montážní nenáročnost, která umožňuje zabudování prakticky do všech sprchových koutů, zatímco boxy jsou vytvořeny jako kompaktní celek. Boxy zase na rozdíl od panelů nešetří tryskami a půdorys boxů umožňuje stříkání vody na tělo z více stran. Tím dochází k pravému masážnímu efektu.


Nevíte si rady? Chybí Vám nějaká informace? Zeptejte se v diskusi!